Dermapen


DERMAPEN® pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł.

Silny lifting dla skóry dojrzałej

To luksusowy zabieg liftingujący o działaniu podobnym do jadu kiełbasianego i jest przeznaczone do poprawienia elastyczności i jędrności skóry, a także do zmniejszenia występowania zmarszczek mimicznych. Formuła kationowa pozwala na szybkie wnikanie w celu zapewnienia silnego liftingu w trybie ekspresowym.

Przeciwdziałanie starzeniu się i zmarszczkom 

To zabieg o działaniu podobnym do botoksu, które posiada właściwości przeciwdziałające starzeniu, głęboko nawilża i odżywia skórę dojrzałą kobiet, a także redukuje występowanie zmarszczek mimicznych.

Rewitalizacja dla suchej i uszkodzonej skóry

To skuteczny, wielozadaniowy zabieg nawilżający, przeznaczony specjalnie do widocznego zmniejszenia występowania zaczerwienienia, nierównego odcienia skóry, zmarszczek i porów.

Wybielanie ciemnych i starczych plam

Zabieg przeznaczony do bezpiecznych i intensywnych zabiegów wybielania skóry. Jest zalecane dla osób o ciemnych tonach skóry i również w celu zmniejszenia ilości piegów i przebarwień spowodowanych trądzikiem i fotostarzeniem.

Wzmocnienie i rozjaśnienie matowej skóry

Zabieg przeznaczony do bezpiecznych i intensywnych zabiegów wybielania skóry. Jest zalecane dla osób o ciemnych tonach skóry i również w celu zmniejszenia ilości piegów i przebarwień spowodowanych trądzikiem i fotostarzeniem. Efekt po zabiegu jak przy nałożeniu kremu BB.

Zalecenia po zabiegu BB GLOW:
-w ciągu 12h po zabiegu nie należy korzystać z sauny,solarium ani używać podkładu,
-unikamy promieni słonecznych do 2 tygodni po wykonaniu zabiegu, dodatkowa ochorona przeciwsłoneczna kremy z wysokim filtrem UV,
-utrzymujemy nawilżenie skóry.

Przeciwwskazania:
-ciąża,
-laktacja,
-choroby skórne w stanie zapalnym,
-trądzik, więcej nic 3 stany,
-alergie na konkretne składniki *Całkowicie bezpieczny!