Makijaż permanentny

NAJBARDZIEJ PRECYZYJNA I BEZPIECZNA METODA MAKIJAŻU TRWAŁEGO

Służy do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu. Można zrekonstruować lub przyciemnić przerzedzone brwi, zmienić wyraz oczu, czy optycznie podnieść opadające powieki. Conture Make-up nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest dobranie barwników w taki sposób aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu.

Dzięki naszej metodzie Kobiety mogą cieszyć się naturalnym i perfekcyjnym pięknem swoich oczu, ust i brwi w każdej chwili – bez względu na pogodę, czy sytuację, nawet na plaży czy w basenie, Twój makijaż będzie zawsze perfekcyjny!

1. Rezerwacja terminu

Przy rezerwacji terminu wymagana jest wpłata zadatku w ciągu dwóch tygodni od ustalenia daty zabiegu w wysokości 200 zł od jednej okolicy pigmentowanej za wyjątkiem ustaleń indywidualnych z Klientką. Cena zabiegu jest pomniejszona o kwotę zadatku. Zadatek można wpłacić osobiście lub na numer konta podany w wiadomości prywatnej. Możliwość zmiany terminu jest możliwa nie później niż 48h przed planowanym zabiegiem przez obie strony. Zadatek nie podlega zwrotowi.

Osoby, które posiadają wcześniejszy makijaż permanentny (nawet jeśli uznają, że nie jest widoczny)- proszone są o poinformowanie o tym fakcie.

2. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Mikropigmentacja jest bezpieczną formą poprawiania urody, jednakże tak jak w przypadku większości innych zabiegów paramedycznych również i tu istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu, możemy je podzielić na czasowe i bezwzględne.

Przeciwwskazania czasowe
– infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze,
– uszkodzenia skóry w miejscu pigmentowania,
– ciąża i okres laktacji,
– radio lub chemioterapia,
– świeże blizny na okolicy pigmentowanej
– poparzenie słoneczne,
– stany zapalne,
– obniżenie odporności organizmu, infekcje, stany podgorączkowe.

Przeciwwskazania bezwzględne:
To takie w których wykonanie makijażu permanentnego jest całkowicie zabronione, a zalicza się do nich nowotwory, choroby skóry na powierzchni pigmentowanej ( m.in. łuszczyca, pokrzywka) i wykwity skórne. Choroby siatkówki i rogówki oka oraz epilepsja.

3. Jak przygotować się do zabiegu

BRWI
nie reguluj ich przed zabiegiem. Najlepiej dobierzemy dla Ciebie kształt kiedy będzie widoczna linia naturalnego wzrostu włosów. Efekt końcowy pigmentacji znacząco różni się od tego bezpośredniego po zabiegu. Kolor docelowy w zależności od pigmentowanego obszaru stabilizuje się ok 28-45 dni. Bezpośrednio po pigmentacji, makijaż ma intensywny kolor, może również wystąpić obrzęk, przez co pigmentacja może znacząco różnić się od rysunku wstępnego. W początkowej fazie gojenia skóra może być podrażniona, pigment wydawać się intensywny. Po kilku dniach nadmiar pigmentu , który zgromadził się w naskórku ulega samoistnemu złuszczaniu a kolor robi się jaśniejszy.
USTA
jeśli masz tendencje do opryszczki zażyj 3 dni przed zabiegiem i 3 dni po lek przeciwwirusowy Hascovir (bez recepty) w dawce 400mg 2 razy dziennie, aby zapobiec ryzyku pojawienia się opryszczki. Dzień przed zrób delikatny peeling ust i dobrze je nawilżaj.
KRESKI
Przynajmniej na miesiąc przed zabiegiem odstaw odżywki na porost rzęs. Ściągnij doklejane rzęsy